Www.abbakker.nl

:: Nieuws :: Catalogus :: English :: Verzamelaars :: Links :: Contact :: Disclaimer :: # ::



Verzamelaars
Hier vind U een overzicht van PRESSED-PENNY verzamelaars (PENNY)

Ook de verzamelaars van WINKELWAGENMUNTJES worden hier vermeld. (WWM)

Wilt U hier ook vermeld worden neem dan even contact met mij op !!!

Wilt U de vermelding verwijderd hebben ?? Stuur een mail en het word geregeld !!

Verzamelaars overzicht
Mevr. Aarts , (WWM) a.aarts16@chello.nl
Mevr. Arkeveld, (WWM) paula_368@hotmail.com
Dhr. Bakker, (PENNY) info@abbakker.nl
Mevr. Bekkers, (WWM) jjantjedebekker@hotmail.com
Mevr. Bos, (WWM) amj.bos@quicknet.nl
Dhr. Cuijlenborg, (WWM) t.cuijlenborg@planet.nl
Mevr. de Groot, (WWM) skody@wanadoo.nl
Mevr. de Paepe, (WWM) ymdepaepe@hotmail.com
Mevr. Dekkers, (WWM) dekkers-carpay@wanadoo.nl
Dhr. Drenth, (WWM) gjhdrenth@gmail.com
Dhr. Freke, (WWM) f.freke@casema.nl
Dhr. Haakman, (WWM) haakmanjr@hotmail.com
Mevr. Haasdijk, (WWM) be.haasdijk@casema.nl
Mevr. Hoekstra, (WWM) thoekstra115@hotmail.com
Mevr. Jansen, (WWM) t.b.jansen@hetnet.nl
Dhr. Ketting, (PENNY) jacobs@jacobs-art.nl
Dhr. Kiers, (WWM) b.kiers@chello.nl
Dhr. Matthijsse, (WWM) tzandpadje@planet.nl
Mevr. Meijer, (WWM) hmr@hccnet.nl
Dhr. Ongena, (WWM) nicogt@hotmail.be
Dhr. Pasman, (WWM) aepasman@casema.nl
Mevr. Prak, (WWM) biondaenroxanne@hotmail.nl
Dhr. Rossi, (WWM) lucienrossi@hotmail.com
Dhr. Savelkoul, (WWM) toonsavelkoul@gmail.com
Dhr. Sijrier, (WWM) markalin@kpnmail.nl
Dhr. Snellen, (WWM) snellen.heskes@onsneteindhoven.nl
Dhr. Stel, (WWM) s.stel@kpnmail.nl
Mevr. Stigter, (WWM) tinystigter@hotmail.com
Mevr. Tongeren, (WWM) jwenagnieta@live.nl
Dhr. Tuijn, (PENNY) c.tuijn1@chello.nl
Dhr. van Baal, (WWM) advanbaall@ziggo.nl
Mevr. van de Linden, (WWM) evdl@casema.nl
Mevr. van de Meij, (WWM) c.v.d.mey@home.nl
Dhr. van der Woude, (WWM) jrvdwoude@wanadoo.nl
Dhr. van Houten, (WWM) neeltje-jans@live.nl
Dhr. van Twuijver, (WWM) adsl610349@tiscali.nl
Dhr. van Veen, (WWM) barvave@hotmail.com
Dhr. Vos, (WWM) jnvos1@hotmail.com




2005-2020 Ab Bakker