Www.abbakker.nl

:: Nieuws :: Catalogus :: English :: Verzamelaars :: Links :: Contact :: Disclaimer :: # ::



Verzamelaars
Hier vind U een overzicht van winkelwagenmunt verzamelaars.
Wilt U hier ook vermeld worden neem dan even contact met mij op.

Verzamelaars overzicht
Mevr. Aarts, M.en P. a.aarts16@chello.nl
Mevr. Arkeveld, P paula_368@hotmail.com
Dhr. Baal, A van advanbaall@ziggo.nl
Dhr. Bakker, A info@abbakker.nl
Mevr. Bekkers, J jjantjedebekker@hotmail.com
Mevr. Bos, A amj.bos@quicknet.nl
Dhr. Cuijlenborg, T. t.cuijlenborg@planet.nl
Mevr. Dekkers, N dekkers-carpay@wanadoo.nl
Dhr. Drenth, G.j.h gjhdrenth@gmail.com
Dhr. Freke, Frits f.freke@casema.nl
Dhr. Gooijer, Ben bgooijer.1@btinternet.com
Dhr. Greuter, Jan j.greuter3@kpnplanet.nl
Mevr. Groot, de skody@wanadoo.nl
Dhr. Haakman, haakmanjr@hotmail.com
Mevr. Haasdijk, E. be.haasdijk@casema.nl
Mevr. Hoekstra, T thoekstra115@hotmail.com
Mevr. Jansen, R. t.b.jansen@hetnet.nl
Dhr. Kiers, B b.kiers@chello.nl
Mevr. Linden, M vd evdl@casema.nl
Dhr. Matthijsse, J tzandpadje@planet.nl
Mevr. Meij, C vd c.v.d.mey@home.nl
Mevr. Meijer, H hmr@hccnet.nl
Dhr. Muishout, D dmuishout@casema.nl
Dhr. Ongena, M. nicogt@hotmail.be
Mevr. Paepe, Y. de ymdepaepe@hotmail.com
Dhr. Pasman, A.E aepasman@casema.nl
Mevr. Prak, E. biondaenroxanne@hotmail.nl
Dhr. Rossi, Lucien lucienrossi@hotmail.com
Dhr. Savelkoul, Toon toonsavelkoul@gmail.com
Dhr. Sijrier, H. markalin@kpnmail.nl
Dhr. Snellen, T. snellen.heskes@onsneteindhoven.nl
Dhr. Stel, S s.stel@kpnmail.nl
Mevr. Stigter, T tinystigter@hotmail.com
Dhr. Toemen, N. noud@online.nl
Dhr. Tol, C. van cvantol@kpnplanet.nl
Mevr. Tongeren, A.A. van jwenagnieta@live.nl
Dhr. Twuijver, J van adsl610349@tiscali.nl
Dhr. Veen van, Bart barvave@hotmail.com
Dhr. Vos, JN jnvos1@hotmail.com
Mevr. Warmels, W. eljawi@home.nl
Dhr. Woude, J. van der jrvdwoude@wanadoo.nl




2005-2013 Ab Bakker